Cenová mapa stavebných pozemkù obce Doubravèice platná v letech 2013 - 2015

(K prezentaci grafické části cenové mapy je potřeba stáhnout a nainstalovat program Autodesk Design Review firmy Autodesk (minimálně verze 2010) nebo použít program Acrobat Reader firmy Adobe, pro který povolíte zobrazování PDF souborù v prohlížeci webových stránek)

Cenová mapa č. / rok nabytí účínnosti   1/2013 2/2015
ke dni 
 
1.9.
15.1.
Obecně závazná vyhláška  
Textová část cenové mapy  
Grafická část cenové mapy ve formátu PDF a DWF
Odkaz je přístupný pouze v Microsoft Internet Exploreru!
Seznam pozemků
   

(Před prvním použitím aplikace si, prosím, nejprve přečtěte návod uvedený v následujících odstavcích!)Návod k použití aplikace:

Grafická část této aplikace cenové mapy stavebních pozemků byla navržena ve formátu DWF, který je možno spravovat pomocí programu Autodesk Design Review. Ten je určen pro použití v prohlížeči Internet Explorer verze 6.0 a vyšší. Pokud používáte jiný typ prohlížeče webových stránek, nebude pravděpodobně možné mapu zobrazit bez využití vykreslovacího jádra MS Internet Exploreru. Například v prostředí prohlížeče FireFox nebo Google Chrome lze použít rozšíření IE Tab nebo IE View.

Program Autodesk Design Review je možno stáhnout z webových stránek společnosti AutoDesk a používat bezplatně.

Pokud chráníte svůj počítač firewallem nebo máte zakázané použití activeX prvků v prohlížeči, musíte stažení programu, resp. použití activeX prvků, samostatně povolit.

Vlastní stažený software předchází v některých případeh krátká registrace. Tato operace je jednorázová a není ji nutno opakovat.
Program Autodesk Design Reviewr je freeware a slouží k prohlížení vektorových výstupů z AutoCadu (a dalších produků firmy Autodesk) na webových stránkách nebo tam, kde pracujete s výstupy programů společnosti Autodesk, ale sami její licenci nevlastníte. Program je možné (doporučené) stáhnout (download) samostatně, nezávisle na aplikaci cenové mapy stavebných pozemků obce Doubravčice a lze ho samozřejmě rovněž nezávisle využívat.

Program získáte, například, zdeVlastní cenová mapa reprezentuje zhruba 400-1500 kB dat, v závislosti na použitém formátu. Tomu odpovídá i doba jejího zavedení do programu Autodesk Design Review, resp. Acrobat Reader, která je odvislá od rychlosti vašeho procesoru a také od rychlosti vašeho připojení k Internetu. Pokud se spustí zobrazovací program, mějte prosím, chviličku strpení, nežli se do něj načtou ze serveru také mapové podklady.

Pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí využívat výše uvedený program na prezentaci grafické části cenové mapy stavebních pozemků obce Doubravčice, jsme připravili výkres ve formátu PDF, určený pro čtení v programu Acrobat Reader, společnosti Adobe. Je možné použít i pluginy čtoucí a zobrazující PDF soubory v prohlížeči webových stránek.

Pro ty, kdo nechtějí nutně grafickou prezentaci cenové mapy jsme připravili jednoduché seznamy pozemků katastru obce s tím, že u oceněných pozemků je přímo uvedena jednotková (cena 1 m2) i souhrnná cena celého pozemku, tak jak byla zapracována do cenové mapy pro příslušný rok. Tabulky se seznamy pozemků vznikly v prostředí programu Microsoft Excel, ve kterém jsou také prezentovány.


Připomínky a podněty k cenové mapě stavebních pozemků obce Doubravčice adresujte přímo obecnímu úřadu v Doubravčicích. Pod následujícím odkazem naleznete kontaktní údaje správce cenové mapy.

Správce cenové mapy Kontakt na správce CMSP

Domovskń strńnka  Na zařńtek strńnky

Poslední aktualizace této stránky proběhla 18. 12. 2014